YEDİGÖLLER GEZİSİ 6.MAYIS.2017
                                                                       

06.05.2017 tarihinde düzenlemiş olduğunuz Yedigöller-Bolu gezisinde çok keyifli bir gün geçirdik. Bu gezi için emeği geçen herkese ve Sema Yazar Gençlik Vakfına teşekkürlerimi sunuyorum. Sema Yazar Vakfı gibi bir ailem olduğu için çok mutluyum. İyi ki varsınız, saygılar…

                                                                                Busegül Kavaklı

 

                                                   

         Bu seneki gezimizde Bolu - Yedigöller 'e gittik. Daha önce hiç gitmediğim bir yerdi. Gidip gördükten sonra bir daha gitmek istediğim bir yer oldu.

          Yedigöller'e giderken güzel bir yolculuk geçirdik. Bolu'ya girdikten sonra dağa tırmandık ve sanırım çok yükseklere çıktık. Etrafımızda bulutlar vardı. Çok güzel bir manzaraydı. Yolların dar ve kenarın uçurum olması beni biraz korkutsa da çok güzel bir manzara bize eşlik etti. Hayatımda gördüğüm en uzun ağaçları gördüm yol boyunca. Ayrıca ağaçlar Ankara'da gördüğüm ağaçlardan daha açık yeşildi. Yedigöller'e vardığımızda ise daha güzel manzaralarla karşılaştık. Göller ve orman mükemmel güzellikteydi. Üstü yemyeşil olan göl beni en çok etkileyen göldü. Gölün kenarına kamp kurmuş insanlar vardı. Renkli renkli bir sürü çadır vardı ve çok güzel görünüyordu. Havanın yağmurlu olmasından dolayı çok fazla gezemedik ama oralarda uzun yürüyüşler yapmak çok isterdim. Vakfımıza bu güzel gezi için teşekkür ediyorum.

                                                                                     Şulenur Altunay