2017-2018 YILI İLK YEMEKLİ TOPLANTI

BÜYÜKHANLI OTEL

Yeni öğrencilerimize yeni yılında başarılar dilerken, geçtiğimiz yıl mezun olan öğrencilerimize de hayatında başarılar diler tüm burs yemeklerinde onları da aramızda görmekten onur duyacağımızı belirtmek isteriz. Yılın açılış yemeğine tüm misafirlerimizin gösterdiği büyük ilgiden dolayı teşekkür ederiz.  

Geçtiğimiz yıl mezun ettiğimiz 15 öğrenci için Büyükhanlı Park Hotel' de düzenlediğimiz, siyaset ve iş dünyasının ünlü isimlerinin de aramıza katıldığı yemekte onur konuklarımız eşliğinde öğrencilerimize hediyelerini takdim ettik ve geleceğe yönelik attıkları her adımda yanlarında olmak adına destek olduk. Sema Yazar Gençlik Vakfı mezunu olmanın ayrıcalığını her defasında dile getiren başarılı gençlerimizi bir kere daha tebrik ediyoruz.

  • BABA9009.jpg
  • BABA9042.jpg
  • BABA8969.jpg
  • BABA8932.jpg

Vakfımız kurucularından Sayın Yasemin Yazar, kızı Sera Yazar, eski mezunlarımız ve:

Prof Ali Bozer, İlhan Kesici, Dr Sinan Oğan, Prof Erdinç Tokgöz, Gazeteci Yavuz Donat, Mustafa Büyükhanlı ve Eşi, Hüveyda Karakış ve Eşi, hakkı Dinç ve Eşi Dr Asım Kayaalp, Erdem İnan ve Eşi, Mehmet Kahraman, Prof Dr Yavuz Yörükoğlu ve Eşi gecemize katılmış ve mezunlarımıza ödüllerini vermişlerdir.

Ayrıca Sera Yazar, Emre Uluocak eşliğinde şarkı söylemiştir.

ASMALI BALKON

Vakfımızın yıl sonu yemeği yine Asmalı Balkon'da gerçekleşmiştir. Bu yıl da birbirinden başarılı 16 öğrencimizi mezun etmiş bulunmaktayız. Mezuniyet törenleri yeni öğrencilerin katılımı ile (2017) sonbaharında yapılacaktır. Mezun olduktan sonra dahi tüm öğrencilerimizin her konuda arkasında durmak Vakfımızın en önemli ilkelerindendir.